Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Národní srovnávací zkoušky Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Národní srovnávací zkoušky /

Materiály OSP, ZSV

 
Palacinka
Člen
# | Zasláno: 8 zář 2016 21:11
Reagovat 
Prodám testy + učebnice + cvičebnice OSP, ZSV
Návštěvník
# | Zasláno: 27 zář 2016 11:12
Reagovat 
Ahoj,
Nabízím veškeré materiály z prezenčního přípravného kurzu SCIO.
->9 skript ZSV - každé je věnováno dílčí části zkoušky a má v průměru 30 stran(Právo I a II, Psychologie, Filosofie, Politologie, Evropská integrace, Moderní dějiny, Ekonomie, Sociologie). Najdete zde také přehled pojmů, které je potřeba se na zkoušku učit.
->4 skripta OSP =>ke všem oddílům.
Navíc k tomu vám dám všechny testy, které jsem si loni před zkouškou sama zkoušela (díky materiálům jsem dosáhla percentilu 90 z OSP i ze ZSV) :)
Jedná se o elektronickou verzi.

Tohle vše prodám za symbolickou cenu 200 Kč.
V případě zájmu: petulka.kecka@seznam.cz
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.