Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Fakulta sociálních studií MU Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Fakulta sociálních studií MU /

Percentil

 
Kika
Člen
# | Zasláno: 9 bře 2013 20:52
Reagovat 
Myslíte, že sa dá predpokladat o kolko najviac sa môže zvýšit váš percentil zo skúšok? Ak by bolo vela ludí, ktorý test spravili horšie ako vy? Má niekto skusenost že percentil mal o dost vyšší ako percentá?
Návštěvník
# | Zasláno: 10 bře 2013 15:10
Reagovat 
Tak to snad skoro pokaždý je percentil o něco vyšší než procenta, na kolik jsi tu zkoušku napsala. Jednoduše proto, že ten test je udělaný tak, že většina lidí ho ani nestihne. V případě ZSV ho sice všichni většinou stihnou, ale zase holt každej neví všechno. Takže třeba když máš dejme tomu z toho ZSV třeba 48 bodů z 60, což je 80%, neznamená to percentil 80, ale klidně třeba 95. Fakt záleží na tom, jak těžkej ten test zrovna byl a jak to tím pádem napsali ostatní lidí. U jednoho testu ti určitý počet bodů bude stačit třeba na percentil 90, u jinýho testu ten stejný počet bodů třeba jen na 80.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.