Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Fakulta sociálních studií MU Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Fakulta sociálních studií MU /

Mediální studia a žurnalistika

 
Návštěvník
# | Zasláno: 30 bře 2014 21:46
Reagovat 
Plno lidí zatracuje veškeré humanitní obory. Je pravda, že míst pro absolventy je asi málo. Myslíte si, že i media-žurnalistika, nemá žádné uplatnění? Dost se toho obavám, ale na druhou stranu chci dělat něco, co mě baví a ne studovat např. práva, při kterých bych se užírala nudou. Myslíte, že dělám dobře?
Návštěvník
# | Zasláno: 30 bře 2014 22:24
Reagovat 
Zrovna u oboru mediální studia a žurnalistika si nemyslím, že by patřil mezi humanitní obory, které nemají uplatnění. Ono není humanitní obor jako "humanitní". Pro mě jsou sračkonoidní obory, nezlobte se studenti zhruba tyhle obory enviromentální studia, genderová studia atd...
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.