Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Fakulta sociálních studií MU Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Fakulta sociálních studií MU /

FSS JEDNOOBOR. psychologie - docházka (povinné semináře)

 
Návštěvník
# | Zasláno: 7 dub 2015 08:46
Reagovat 
Ahoj ahoj, mám už nějaká léta po maturitě, pracuju full-time, ale jsem spíš zvídavý člověk, rád čtu a vubec rozšiřuju si obzory. Celkem by mě lákala psychologie, proto je to jeden z oborů, na který směřovala přihláška (jednoobor). Může mi někdo říct, jak často je nutná docházka na povinné semináře. Nemám uplně tak flexibilní zaměstnání, že bych si mohl diktovat svoje sám - na druhou stranu pokud by to bylo v únosné míře, myslím, že vzhledem k dobré povaze mého zaměstnavatele by jistá míra variability byla přípustná. Takže otázka směřuje, kolik povinných seminářů a hodin mužu očekávat v jednotlivých semestrech - děkuji :)
Holkamodrooká
Návštěvník
# | Zasláno: 9 dub 2015 17:18
Reagovat 
Seminářů je nutné se zúčastnit v mnoha předmětech všech - popřípadě je možné neúčast nahradit na jiném semináře. Absence bývá povolena maximálně jedna. A pozor, na některých přednáškách se docházka sleduje také - a bývá i bodově ohodnocena.

Navíc bývají semináře v dost hloupou dobu - tedy pro pracujícího člověka. Ale zase jich není až tolik. Ve čtvrtém semestru mám například v liché týdny 2 povinné semináře a v sudé 4.
Návštěvník
# | Zasláno: 27 lis 2015 01:58
Reagovat 
A je mozne si to nějak prizpusobit a dochazet treba jen trikrat tydne?
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.