Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Fakulta sociálních studií MU Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Fakulta sociálních studií MU /

Psychologie FSS při práci v Praze?

 
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 16:58
Reagovat 
Ahoj, chci se zeptat jestli mám šanci takto vystudovat Bc. Psychologii na FSS? Takže za 1. Všechny potřebné znalosti už mám, takže se nepotřebuji nic učit, jenom složit zkoušky. Za 2. Bydlím v Praze a mám práci jako účetní. 3. Na přednášky chodit nebudu, jenom na zkoušky.

Je toto možné? Konají se zkoušky i ve večerních hodinách a jak často? Je tam něco jiného na co je povinná docházka kromě zkoušek? Děkuji.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 17:06
Reagovat 
Nevím, jak moc jsou aktuální informace v šabloně v ISu ale podle ní to vypadá, že na psychologii jsou i dost semináře a podle všeho i povinné, takže osobně bych řekla, že vystudovat stylem, že budu chodit jen na zkoušky asi nebude úplně možné.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 19:41
Reagovat 
A nevíš jak často jsou ty semináře? To se dělají jenom jednou (v jednom dni) nebo je to vícekrát?
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 20:00
Reagovat 
Jako lepší by byla odpověď od někoho z psychologie, jelikož já můžu vycházet max. z toho co vidím v těch šablonách apod., ale vypadá že některý bývají třeba jednou za 14 dní. A nevím jak je to s povinností u těch předmětů co nemají ty semináře vypsaný jakoby separátně, protože některé mají rozsah 1/1, tedy jakoby jedna hodina přednášky týdně a jedna hodina semináře týdně. Ale z mé zkušenosti z FSS to je někdy tak, že je to normál dvouhodinová přednáška ale tím, že je tam to 1/1, tak ji můžou prohlásit za povinnou.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.