Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni /

Uznávaní předmětů při přestupu z Olomouce do Plzně

 Stránka:  1  2  3  »» 
Michal12
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 00:37
Reagovat 
Zdravim, ma nekdo nejake zkusenosti s uznavanim predmetu pri prestupu z Olomouce do Plzne? Kolik toho uznaji a co konkretne, zda je treba prodluzovat pri prestupu nebo ne a take ktere predmety se neuznavaji? Predem diky
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 01:21
Reagovat 
Tak napiš nebo zavolej na studijní a zeptej se.
Michal12
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 14:16
Reagovat 
To by me nenapadlo :D Jedna se o to, ze o uznani rozhoduji jednotlivy garanti, takze studijni ti nic nerekne. Proto shanim nekoho, kdo stim uz ma zkusenosti, abych nemusel obepisovat vsechny garanty.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 16:04
Reagovat 
přestup z bláta do louže
JK1991
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 16:49
Reagovat 
To neni predmetem tohohle vlakna. Hlavne si to ani nemyslim :D Pokud tomu ta, podle tebe, je....tak napis, jak si konkretne k tomuhle zaveru dosel. Rad si poctu!
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 17:32
Reagovat 
Já teda přecházím přesně naopak z Plzně do Olomouce:
a) je veřejně známá informace, že Plzni nebude prodloužená akreditace
b) Olomoucká fakulta je o dost lehčí na dostudování než-li ta v Plzni
c) Plzeňská fakulta je při tom všem, co se nyní v Olomouci děje (pročtěte si téma akademický senát) rozhodně prestižnější
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 17:33
Reagovat 
Neblbni, ty chceš vážně přejít z louže do bláta? Předměty ti neuznají, začneš od prváku.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 17:35
Reagovat 
c) Tady jsem zapoměla dopsat při tom všem co se nyní při snaze špinit Olomouckou fakultu děje a dát "prestižnější" do uvozovek
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 17:36
Reagovat 
Souhlas s anonymem. Já jsem z Prahy a jdu do Olomouce, protože vím, že to bude snazší na dostudování, byť jsem se asi na UK dostal. Mám totiž v plánu školu dodělat.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 17:39
Reagovat 
a za d) jsi taky dobrej troll :D ...prej veřejně známá informace haha a kde jako? :D o tom lehčím dostudování by se dalo taky dost polemizovat, by mě zajímalo, kde jsi to vzala a prestiž fakult je kapitola sama o sobě
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 18:22
Reagovat 
vy jste dobří trollové :D Olomouc je zaručeně nejtěžší fakulta na dostudování, logicky díky klauzurám, ke kterým se dostanete ale jen v případě, že projdete ne o moc lehčí teorií, nároků u jednotlivých zkoušek i počtů zkoušek a zápočtů v semestrech :D druhá věc je, že ta znalost klauzur se bude potom hodit při zaměstnání. mám kamarády jak v praze, tak brně a když se s nimi bavím o zkouškovém, nebo jen o cestě ke zkoušce (psaní testů na semináři, z kterých musí být určitý počet bodů, aby se vůbec ke zkoušce mohlo jít), tak si dělají srandu, co tu bereme za drogy, že to vydržíme :D neříkám, že prahou, brnem a plzní proplujete snadno, také je tam určité procento lidí, co to nezvládne, ale určitě je to jednodušší, než v olomouci. co vím od známých z prahy a brna, tak když jsme to porovnávali, tak to měli rozhodně jednodušší a sami to uznali.)
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 18:34
Reagovat 
Ten, kdo tvrdí, že Olomouc je těžká, nebo dokonce nejtěžší fakulta je pouze troll. Vůbec tomu nevěřte a raději si zjistěte fakta. Studuji v 3. ročníku a je to zaručeně nejlehčí fakulta v ČR. Přešla jsem tam z Prahy, kde jsem nezvládala náročnost. Téměř vůbec se neučím a prospívám s nejlepšími známkami, což se o Praze tedy zdaleka říct nedalo. Do Plzně bych teda rozhodně nešla, protože pomíjím-li pověst a problém najít sí místo, tak obtížnost není o moc nižší jak v Praze, učí tam stejní vyučující. Ještě k těm klauzurám vůbec nechápu proč troll nad mým příspěvkem vůbec tyhle zmiňuje. Jsou ještě jednodušší jak ústní zkouška.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 18:36
Reagovat 
Souhlas - Olomouc je rozhodně lepší volba jak Plzeň a nyní asi nejlehčí fakulta v ČR.

Docela se bavím nad příspěvky zdejších trollů, kteří si v Olomouci snaží pojmy jako klauzura udělat místo.
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 19:20
Reagovat 
Trollů je tady hodně no, zítra se píšou klauzury ze závazků + z trestu, tak můžete zkusit přijít psát
:-)
Návštěvník
# | Zasláno: 5 čvn 2016 20:33
Reagovat 
Ano, právě proto od nástupu na PF UPOL beru pravidelně rohypnol. Děkuji.
 Stránka:  1  2  3  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.