Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni /

Pořadí na PF UK 2016/17

 
Návštěvník
# | Zasláno: 10 čvn 2016 14:56
Reagovat 
Ahoj vespolek,

tak jsem projížděl analýzu posledního termínu SCIO. Na stránkách je údaj o počtu přijatých - 600. Jak jste na tom? Já jsem v analýze na 537. místě v kombinaci OSP a ZSV s 167 body (mám ještě navíc pět bodů za certifikát a pět bodů za maturitu-> celkově 177). Pořád se uklidňuju, že to stačit přece musí, ale jsem nervózní jak Němci u Leningradu :D.
Návštěvník
# | Zasláno: 10 čvn 2016 18:03
Reagovat 
Narozdíl od tebe, Němci u Leningradu měli oprávněný strach.
Návštěvník
# | Zasláno: 11 čvn 2016 17:19
Reagovat 
Asi to tak nejak odpovídá, ja mam 173 bodů a jsem na 370. místě. Jestli se moje pořadí zlepší nebo zhorší po přičtení bonifikace ( u me pět bodu) zalezi, jak jsou na tom ostatní.
Návštěvník
# | Zasláno: 11 čvn 2016 19:24
Reagovat 
Já mám 176 a jsem 296. Mám ještě 5 bodů za bonifikaci, ale stejně jsem nervózní, myslim, že má hodně lidí bonifikace...
Návštěvník
# | Zasláno: 11 čvn 2016 20:09
Reagovat 
Já už mám nakoupené učebnice právní historie!!! Už se těším, až budu studovat právní historii!!!! Mimořádně se rovněž těším na studium právní teorie!!!!!

Hurá!!! - percentil mám 182,50 :-)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.