Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni /

CŽV PRF UK

 
Návštěvník
# | Zasláno: 26 čvn 2016 12:36
Reagovat 
Ahoj, je tu někdo, kdo má zkušenost s CŽV na PRF UK?
Návštěvník
# | Zasláno: 26 čvn 2016 13:05
Reagovat 
Na mail mi přišla nabídka kurzu, znamená to že když budu mít zájem tak mě vezmou nebo to zasílají všem?
Návštěvník
# | Zasláno: 26 čvn 2016 15:15
Reagovat 
Ahoj, s CZV mam zkusenosti letosni, zasilaji to vsem :)
Návštěvník
# | Zasláno: 26 čvn 2016 16:37
Reagovat 
Ahoj, když máš zkušenosti s letošním cžv, tak můžu se tě zeptat na pár věcí. Jak je náročné dosáhnout na průměr abych se dostal do řádného studia, dá se to průběžným učením zvládnout? A co profesoři, nedívají se na CŽVaky nějak přes prsty?
Návštěvník
# | Zasláno: 27 čvn 2016 08:51
Reagovat 
Opravdu prubeznym ucenim a ctenim veskere literatury, alespon te povinne se to zvladnout podle me da. Ja to vsak podcenila, tak jdu znova. Ale pokud se bude pripravovat z prednasky na prednasku, budes mit usetreno plno casu a nervu pred zkouskou :). Pres prsty se na nas nedivali, je jasne ze nic nikomu zadarmo nedaji. Ustni zkousky ale probihaji oddelene od prvaku, tzn. nestane se ze bys sel na zkousku ve dvojici s prvakem a prvak mel oproti tobe treba o trochu lepsi znalosti, tudiz by vas srovnavali.
Návštěvník
# | Zasláno: 27 čvn 2016 18:20
Reagovat 
Taky přispěji svoji troškou do mlýna :) Cžv jsem se účastnila loni a myslím, že se to zvládnout dá. Ale, opravdu musíte dělat hodně nad rámec toho, co vám řeknou na přednáškou a bohužel ty semináře spíš nejsou,než jsou. A to mi přišel jako hlavní kámen úrazu. Nebudu nic říkat, upřímně se se tomu moc nevěnovala, bohužel jsem musela i chodit do práce a jednoduše jsem to neskloubila. Šla jsem na scia a napsala to :D takže jako zkušenost dobrá, nějaké zk mám, možná si to nechám uznat, nevím.. Jinak mít na to víc času a být trošku zatvrzelejší... A hlavně kdyby bylo více seminářů. Z mého ročníku se dostalo do druháku pár lidí, ale moc jich nebylo.. Je to ovšem velmi variabilní, někdo prostě na kašlal (au, vypadá to hrozně, když to čtu.. ale já jsem patřila mezi ně) a nedal to, tím táhne tu úspěšnost dolů. Zase lidi, co jeli jak draci, tak to měli. Nikdo vám nepoví, jestli se dostanete do druháku, nebo, blbé je, že když se jede přes průměr, jsou nějaké termíny o štěstí (sama jsem byla svědkem termínu super lehkého a super těžkého z jednoho předmětu) apod.. Já upřímně těch 50 k nelituju (a ano, platitla jsem si sama, žádní rodiče), zjistila jsem, že to opravdu chci, ale bohužel z rodinných, pracovních a taky trošku lenosti jsem to nedala. Naštěstí jsem napsala scia a upřímně, to byla ta meta, kterou jsem chtěla pokořit a povedlo se. :) Závěrem, pokud opravdu víte, že jste dříči, máte na to peníze, tak jděte do toho. Učitelé jsou zlatí a opravdu jsem se setkala s tím, že by nás podceňovali a dívali se skrz prsty. Spíš naopak :)
Návštěvník
# | Zasláno: 27 čvn 2016 18:21
Reagovat 
*nesetkala, samozřejmě :)
Návštěvník
# | Zasláno: 27 čvn 2016 19:53
Reagovat 
Díky moc za Vaše příspěvky, jdu do toho, mám podanou přihlášku od doby co zveřejnili výsledky, tak už jenom čekat jestli mě do CŽV příjmou, PF UK je jediná fakulta kde chci studovat jinam prostě nechci i když jsem z druhého konce republiky a udělám pro to vše, zkusím to, za to nic nedám ( krom 50ti tisíc), taky si to musím financovat sám takže i to je motivace proč se snažit studium úspěšně dokončit.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.