Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni /

Percentil pro přijetí na právnickou fakultu ZČU 2017/18

 Stránka:  1  2  3  »» 
lmlm
Člen
# | Zasláno: 12 bře 2017 15:05
Reagovat 
Ahoj zdravím,
nevíte jaká by mohla být pro letošní rok hranice bodů pro přijetí na PF ZČU? Minulý rok to bylo 1304 (na odvolání 1300). Já mám po přepočtu oddílů OSP a ZSV podle toho jakou jim fakulta přikládá váhu 1535 bodů. Myslíte, že by to mohlo letos pro přijetí stačit, nebo bych měl jít na další pokus? Fakt netuším o kolik se může hranice oproti loňsku lišit... poslední roky se při ''zotavování'' fakulty ta hranice každý rok hodně pošoupne a špatně předvídá.
Děkuji za odezvy :)
Návštěvník
# | Zasláno: 13 bře 2017 10:42
Reagovat 
Ahoj, podle mě to moc hrotíš a stačit to na 100 % bude, a protože letošních maturantů je ještě míň než loni, bude možná ještě nižší.
Návštěvník
# | Zasláno: 17 bře 2017 15:27
Reagovat 
No maturantů sice méně bude, ale zapomínate připočítat ty co si to jdou zkusit znova :) takže hlásit se bude cca stejný počet uchazečů jako vloni. Percenti se teď ani poměřovat pořádně nedá, když na ZČU nebyli předloni testy zsv :D ale 154 podle mě stačit bude o tolik to vzrůst nemůže to je kravina :) spíš než na počtu lidí záleží na jejich úspěšnosti bych řekla :) a možná bych to zkusila ještě jestli to chceš zkusit do Prahy ;)
lmlm
Člen
# | Zasláno: 17 bře 2017 17:09
Reagovat 
Ahoj, děkuju :)
Já do Prahy jít nechtěl nejdřív... když jsem o ní začal uvažovat, tak už byl bohužel začátek března a přihlášky bylo možné podat pouze do konce února :/ ale beru to, že to tak mělo být. V Plzni je osobnější přístup, studenti se lépe znají a v Praze jsou větší nároky, tak třeba bych se přecenil :) . Každopádně myslím, že kdybych to zkusil do Prahy příští rok a úspěšně dokončil prvák v Plzni, tak by nebyl problém, aby mi uznali zkoušky vykonané v Plzni.. alespoň z něčeho. Přece jenom profesoři na PF ZČU jsou i profesory PF UK.
Návštěvník
# | Zasláno: 18 bře 2017 00:25
Reagovat 
Návštěvník:
No maturantů sice méně bude, ale zapomínate připočítat ty co si to jdou zkusit znova :) takže hlásit se bude cca stejný počet uchazečů jako vloni.

Blbost. Na PF UK je letos o 6 % přihlášek méně než loni, v Plzni to bude podobné.
Návštěvník
# | Zasláno: 18 bře 2017 18:26
Reagovat 
Přesně tak. Nevím, proč by to mělo letos zkoušet znova víc lidí než vloni, spíš to bude méně, protože vloni bylo taky míň maturantů než předchozí rok.
Karolinka
Člen
# | Zasláno: 28 bře 2017 15:07
Reagovat 
Ahoj, já mám po celkovém přepočtu 1574 bodů. Myslíte, že se hranice na přijetí pro tento rok až tak nezvýší, a bude mi to stačit?
Děkuju. :-)
Návštěvník
# | Zasláno: 28 bře 2017 15:27
Reagovat 
Jenom pozor na to že UK neuznává žádné předchozí studium na jiné univerzitě. Stejně tak ani Brno. Takže když byste chtěli jít po roce do Prahy, tak znova scio a znova prvák.
Návštěvník
# | Zasláno: 29 bře 2017 06:16
Reagovat 
Zdravim, podle čeho přepočítávate body???
Návštěvník
# | Zasláno: 29 bře 2017 20:05
Reagovat 
Návštěvník:
Zdravim, podle čeho přepočítávate body???

podle periodické tabulky neasi
Návštěvník
# | Zasláno: 29 bře 2017 20:40
Reagovat 
1 bod = 1 mrtvý Berija

S pozdravem
Molotov
Návštěvník
# | Zasláno: 1 dub 2017 14:24
Reagovat 
Ahoj,
nikde jsem nenašla jak se počítají ty body.. Chápu to dobře, že je to výsledný součet percentilů krát 10??
Moc děkuji za vysvětlení :)
lmlm
Člen
# | Zasláno: 2 dub 2017 14:07
Reagovat 
Ten přepočet je podle podmínek přijímacího řízení. Najdeš to na stránkáh fakulty v PDF. Prostě jenotlivý oddíly znásobíš příslušnym koeficientem.
Návštěvník
# | Zasláno: 2 dub 2017 22:04
Reagovat 
JEdnou jsem si vyhonil péro a mrdku jsem nechal na klice od auly :)
Návštěvník
# | Zasláno: 8 dub 2017 14:51
Reagovat 
Není pravda, že na UK neuznávají předchozí studium ostatně, kdo umí číst najde si to na jejich webovkách :). Ale počítejte s tím, že půjdete do prváku a do druháku vás nepustí ;) a jestli hodláte jít do Plzně s tím, že je to tam lehký a dostanete to zadarmo tak tam radši ani nelezte :D budete celkem zklamaní :). A to že je méně uchazečů neznamená, že bude menší percentil... :D
 Stránka:  1  2  3  »» 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.