Přijímačky

      

diskusní fórum o přijímačkách na VŠ, Národních srovnávacích zkouškách,
scio testech a všem, co s přijímacími zkouškami souvisí

 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
 
Diskusní fórum Přijímačky je určeno pro všechny, kteří se hlásí na nějakou vysokou školu. Jeho hlavním zaměřením jsou scio testy a Národní srovnávací zkoušky, které pořádá společnost Scio.

Speciální diskusní témata jsou určena k řešení úloh z testu obecných studijních předpokladů pro všechny, kteří si s těmito úlohami ve scio testech neví rady nebo potřebují s postupem poradit. S řešením úloh budou kromě ostatních diskutujících pomáhat také lektoři a tvůrci internetových přípravných kurzů Aleph.cz.

Věříme, že zde vznikne kvalitní diskusní fórum s množstvím užitečných informací o přijímačkách a scio testech.

 
Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni Přijímačky - diskusní fórum o přijímačkách na VŠ a scio testech / Právnické fakulty v Praze, Olomouci a Plzni /

Docházka FPR ZČU

 
Návštěvník
# | Zasláno: 8 kvě 2017 20:08
Reagovat 
Jak je to s docházkou na Mgr. studium na právnické fakultě ZČU? Vím, že přednášky povinné nejsou, jak je to se semináři a cvičeními? Do kolika dnů v týdnu se dá stlačit nutný pobyt ve škole? Dá se naklikat rozvrh podobně jako na PF UK?
Návštěvník
# | Zasláno: 24 kvě 2017 17:39
Reagovat 
Ahoj to je dost individuální. Některé semináře také nejsou povinné, ale vyplatí se tam chodit pak jsi líp připraven k absolvování zk i zp :). Není problém se ale s někým třeba domluvit zda by ti neposílal co se probíralo. Nevím jak bude vypadat rozvrh pro prváky letos ale my měli fakt pondělí až pátek já to zatím po domluvě s někým dala na 3 dny nejméně :D
Jinak rozvrh si upravíš podle sebe a podle toho jak bude na výběr (semináře) a třeba ti to vyjde na pár dnů :)
Návštěvník
# | Zasláno: 25 kvě 2017 19:48
Reagovat 
Děkuju moc za info :) Ještě se tě zeptám jak se náročné se ti zdá studium? Jak vysoká je úmrtnosti studentů? :)
Návštěvník
# | Zasláno: 27 kvě 2017 19:46
Reagovat 
Náročné... no lehké to není :D je to dost o šprtání ohromného kvanta učení za krátké časové úseky. I když někdo to třeba zvládá průběžně se učit... já nikoho takového teda neznám :D. Taky hodně záleží jaký si nabereš Béčka - povinně vol. předměty. Úmrtnost nevím nijak to nesleduji :D asi nejvíc na státnicích no...
Doporučuji aby ses pak až budeš přijatý přidal/a na FB skupinu pro prváky fpr zču tam se taky hodně dovíš od lidí z vyššího ročníku :)
Návštěvník
# | Zasláno: 29 kvě 2017 00:32
Reagovat 
FB skupina pro letošní prváky (2017):

https://www.facebook.com/groups/1956538134579890/?fref=ts
Návštěvník
# | Zasláno: 29 kvě 2017 08:18
Reagovat 
Když už je tu řeč o náročnosti. Jací jsou učitelé? V pohodě normální, nebo spíš takový, že rádi studenty potopí?
Návštěvník
# | Zasláno: 30 kvě 2017 23:26
Reagovat 
Konkrétně ti to fakt neřeknu, všechny sama ještě neznám :D ale zatím jsem se ještě nesetkala s nikým kdo by měl vyloženě zájem tě potopit, když vidí že ses na to nevykašal a fakt si se připravoval :). Fakt ti doporučuju se přidat do tý skupiny tam ti poradí spousta studentů z vyšších ročníků co a jak :)
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®
kontakt: info@prijimacky-nsz.cz
Toto fórum pro vás provozuje Aleph.cz (www.aleph.cz) - internetové přípravné kurzy na TSP MU, scio testy OSP a prezenční přípravné kurzy ke státní maturitě.